پنترا panthera

پنترا U2

panthera_U2_side2
panthera_U2_side
panthera_U2_front
panthera_U2_wheel
panthera_U2_above
panthera_U2_side2

وزن بدنه فقط 4 کیلو و 700 گرم

شرح و مشخصات
پنترا U2 ریجید ویلچری مدرن که در طراحی آن نهایت دقت و ظرافت بکار رفته است و علاوه بر آن نیازهای یک جانباز یا معلول حرکتی، کاملا در نظر گرفته شده است. در نظرسنجی ها همه کسانی که از این ویلچر استفاده کرده اند، اذعان کرده اند که راندن پنترا U2 بسیار آسان و راحت میباشند و دریافته اند که در حال نشستن از نظر فیزیکی، در وضعیت بهتری قرار دارند. از نظر قدرت مانور و حرکت، این بهترین و آسانترین ویلچر موجود در بازار است.

راندن ویلچر
راندن این ویلچر با بدنه ای از فلز مولیبدینوم کروم رنگ، و میله های پایه ها و چرخهای بزرگ از جنس تیتانیوم، احساس بسیار دلپذیر و خوشایندی به ویلچرسوار میدهد. احساس میکند که ویلچر بطور طبیعی بسیار سبک حرکت میکند و کارکرد بسیار آسانی دارد. فلز مولیبدینوم که با آلیاژی از استیل ترکیب میشود بسیار سخت و مقاوم در مقابل ضربه و زنگ زدن میباشد. برای اطلاعات بیشتر به ویکی پدیا روی این لینک فشار دهید.

نشستن روی ویلچر
زاویه پشتی قابل انعطاف و قابل تنظیم ویلچر، نرم و راحت بودن پارچه بکار رفته در پشتی، به استفاده کننده از ویلچر اجازه میدهد تا جاییکه احتیاج دارد، پشتی را عقب و جلو کند و یا قوس آنرا تنظیم کند تا ساپورت دقیق و بیشتری برای کمر و شانه ها داشته باشد تا بالانس قسمت بالای بدن و شانه ها از رها شدن به سمت راست و چپ حفظ شود. این ویلچر تا هفت درجه به سمت جلو یا عقب و در ارتفاع بین 35 تا 46 سانتیمتر قابل تنظیم است.

جمع کردن و بلند کردن ویلچر
با توجه به وزن کم این ویلچر، و جمع و جور بودن بدنه، ویلچر سوار بطور طبیعی دارای تعادل و مسلط به ویلچر میباشد. و این بدین معناست که ویلچر سوار به راحتی آب خوردن قادر خواهد بود ویلچر را جمع کند، بلند کند و در اتومبیل خود قرار دهد و یا بلعکس پیاده نماید.

ویژگیها
  • طراحی بسیار زیبا، دقیق و جمع و جور

  • ویلچری بسیار راحت برای جمع کردن و قرار دادن در اتومبیل و یا بلعکس

  • بدنه از فلز مولیبدینوم، و میله های پایه ها و چرخهای بزرگ از جنس تیتانیوم

  • تجربه نشستن در بهترین حالت ممکن از نظر فیزیکی

  • بسیار سبک و راحت، فریم آن 4 کیلو و 700 گرم

  • تجربه ای دلپذیر و راحت در فعالیتهای روزمره

گارانتی

ما افتخار داریم بعنوان نمایندگی انحصاری شرکت سوئدی پنترا در ایران پنج سال گارانتی برای بدنه و یکسال گارانتی برای سایر قطعات ویلچر به شما عزیزان ارائه نماییم.

ما به شما اطمینان میدهیم مرغوبیت و کیفیت کالاهای شرکت پنترا در رتبه درجه یک در دنیاست و در صورت مراقبت از این محصول، بسیار طولانی تر از این مدت برای شما عمر خواهد کرد و از آن لذت خواهید برد.

Menu