پنترا panthera

پنترا U2 light

U2 light ریجید ویلچر سبک پنترا مدل
Panthera U2 light casters

وزن بدنه فقط 3 کیلو و 800 گرم

شرح و مشخصات

ریجید ویلچر پنترا U2 Light ویلچری است بسیار سبک و برای کسانی که فعال و با تجربه هستند و قادر به زدن تک چرخ هستند، طراحی شده است. و به همین دلیل احتیاج به نصب میله های ضد تک چرخ که در عقب ویلچر قرار میگیرند را ندارند.

معمولا بعد از نشسن های طولانی بر روی ویلچر، اشخاص دچار عارضه های متعددی همچون گردن درد و شانه درد میشوند. ما U2 Light را به گونه ای طراحی کرده ایم تا کمک کند که مانع ایجاد اینگونه مشکلات و یا آنها را به حداقل ممکن میرساند. هدف و تمرکز ما در ساخت و طراحی این ویلچر این بوده که شخص استفاده کننده، در راندن، جمع کردن و بلند کردن ویلچر تا حد امکان راحت باشد. این درحالیست که سعی شده تمام مزایای مدل U2 را هم داشته باشد.

ساختار این ویلچر بگونه ای بهینه سازی شده که شخص استفاده کننده به راحتی و آسانی بتواند ویلچر را جمع و در اتومبیل قرار دهد و یا بلعکس آنرا پیاده کند و همچنین ویژگیهای راندن آن در حد عالی باشد. طراحی U2 Light بسیار تمیز و جمع و جور است بطوریکه به شخص مجرب در راندن ویلچر، این فرصت طلایی را میدهد که فعالیت روزمره دلنشینی همراه با راحتی داشته باشد.

توپی چرخهای عقب ویلچر U2 Light بطور استاندارد از جنس فیبر کربن Carbon Fibre و رینگ آن از نوع اسپورت سپینرژی Spinergy، میباشد که جلوه و زیبایی منحصر بفردی به این ویلچر داده است. جنس فیبر کربن از مقاومترین و سبکترین موادی است که در انواع محصولات پیشرفته از آن استفاده میشود و رینگ اسپورت سپینرژی هم از زیباترین و مقاومترین رینگ موجود در نوع خود میباشد. همچنین لوله رانش چرخهای عقب و پایه های جلو از جنس تیتانیوم که فلزیست بسیار مقاوم در مقابل ضربه و زنگ زدگی، و سبک میباشد.

ویژگیها
  • طراحی بسیار زیبا ، تمیز و جمع و جور

  • ویلچری بسیار راحت برای جمع کردن و قرار دادن در اتومبیل و یا بلعکس

  • توپی چرخهای عقب ویلچر از جنس فیبر کربن Carbon Fibre

  • رینگ چرخهای عقب از نوع اسپورت سپینرژی Spinergy

  • بسیار سبک و راحت، فریم آن 3 کیلو و 800 گرم

  • تجربه ای دلپذیر و راحت در فعالیتهای روزمره

گارانتی

ما افتخار داریم بعنوان نمایندگی انحصاری شرکت سوئدی پنترا در ایران پنج سال گارانتی برای بدنه و یکسال گارانتی برای سایر قطعات ویلچر به شما عزیزان ارائه نماییم.

ما به شما اطمینان میدهیم مرغوبیت و کیفیت کالاهای شرکت پنترا در رتبه درجه یک در دنیاست و در صورت مراقبت از این محصول، بسیار طولانی تر از این مدت برای شما عمر خواهد کرد و از آن لذت خواهید برد.

با ما تماس بگیرید

Menu