پنترا panthera

پنترا Micro

Panthera Micro
Panthera Micro
Panthera Micro
Panthera Micro
Panthera Micro

وزن بدنه فقط 2 کیلو و 350 گرم مخصوص کودکان 18 ماه به بالا

شرح و مشخصات
کودکان کوچک 18 ماه به بالا که دارای بیماری عضلانی حرکتی دارند، معمولا بسیار ضعیف هستند و قادر به راندن هیچ یک از ویلچرهای موجود در بازار نیستند. در حالیکه همینطور که همه ما میدانیم، حرکت کردن این انسانهای کوچک معصوم توسط خودشان بسیار حیاتی میباشد.

شرکت توانمند سوئدی پنترا همگام با تکنولوژی پیشرفته روز، در صدد برآمد تا با طراحی ویلچری کوچک و متناسب با سایز کودکان ۱۸ ماه به بالا این امکان را برای این انسانهای معصوم فراهم کند. فلز مولیبدینوم که با آلیاژی از استیل ترکیب میشود، و فلز تیتانیوم جنس بدنه این ویلچر را تشکیل میدهند. همچنین رینگ اسپورت سپینرژی در سایز کوچک که از زیباترین و مقاومترین رینگ موجود در نوع خود میباشد، چرخهای عقب ویلچر را تشکیل میدهد. قسمت جلو ویلچر هم از ویلچر مخصوص تنیس الهام گرفته شد و لذا دارای یک چرخ کوچک است، تا قدرت مانور ویلچر را بالا ببرد و چرخیدن را آسان نماید.

عشق وافر تیم شرکت پنترا به کودکان، این انسانهای کوچک زیبا در تمام مراحل طراحی و ساخت ریجید ویلچر پنترا Micro حکمفرما و تجلی کرده است. و اینگونه بود که ویلچر پنترا Micro متولد شد.

ویژگیها
  • طراحی بسیار زیبا و متناسب با سایز کودکان 18 ماه به بالا

  • بسیار سبک و راحت، فریم آن 2 کیلو و 350 گرم

  • رینگ چرخهای عقب از نوع اسپورت سپینرژی Spinergy

  • تجربه ای دلپذیر و راحت در فعالیتهای کودکانه

گارانتی

ما افتخار داریم بعنوان نمایندگی انحصاری شرکت سوئدی پنترا در ایران پنج سال گارانتی برای بدنه و یکسال گارانتی برای سایر قطعات ویلچر به شما عزیزان ارائه نماییم.

ما به شما اطمینان میدهیم مرغوبیت و کیفیت کالاهای شرکت پنترا در رتبه درجه یک در دنیاست و در صورت مراقبت از این محصول، بسیار طولانی تر از این مدت برای شما عمر خواهد کرد و از آن لذت خواهید برد.

Menu