چرخ کمکی ویلچر

ترددی آسان برای مسیرهای صعب العبور

شرح و مشخصات
چرخ کمکی ویلچر یا چرخ اضافه، چرخ بزرگی است که به آسانی به پایه های جلو ریجید ویلچر نصب میشود. با نصب این چرخ اضافه قدرت و توانایی حرکت ویلچر بطور چشمگیری افضایش میابد. بطوری که یک ویلچرسوار به راحتی قادر خواهد بود در زمینهای چمن، زمین مملو از برف، زمین خاکی و امثال آن تردد نماید. این چرخ کمکی برای استفاده خارج از خانه در نظر گرفته شده است و هنگامیکه به ویلچر نصب میشود، 46 سانتیمتر به طول ویلچر اضافه میشود. نصب این چرخ کمکی و باز کردن آن از ویلچر بسیار آسان است. ویلچرسوار میتواند در حالیکه بر روی ویلچر خود نشسته، آنرا وصل و یا باز کند. باید توجه داشت که این چرخ بعنوان یک وسیله ورزشی که بتوان با آن با سرعت بسیار بالا حرکت کرد، ساخته نشده است. وزن آن تنها دو کیلو و سیصد گرم میباشد. هنگامیکه از آن نمیخواهید استفاده کنید، میتوانید آنرا به دسته پشت ریجید ویلچر توسط یک اهرم آویزان کنید.

ویژگیها
  • با چرخ کمکی بدون محدودیت همه جا با ویلچر تردد کنید

  • مستقل باشید و با اطمینان خاطر هر کجا میخواهید تردد نمایید

  • حتی ترددی آسان در زمین چمن، برفی، خاکی و غیره…

  • نصب کردن و باز کردن بسیار آسان توسط خود ویلچرسوار

  • وزن آن فقط ۲ کیلو و ۳۰۰ گرم

  • قابل حمل آسان در پشت ویلچر در مواقعی که استفاده نمیکنید

گارانتی

ما افتخار داریم بعنوان نمایندگی انحصاری شرکت سوئدی پنترا در ایران یکسال گارانتی برای  چرخ کمکی ویلچر به شما عزیزان ارائه نماییم.

ما به شما اطمینان میدهیم مرغوبیت و کیفیت کالاهای شرکت پنترا در رتبه درجه یک در دنیاست و در صورت مراقبت از این محصول، بسیار طولانی تر از این مدت برای شما عمر خواهد کرد و از آن لذت خواهید برد.

Menu