نام این وبسایت RehabKala.com نامی است مرکب از فارسی و انگلیسی که به معنای کالا یا محصولات توانبخشی میباشد. با اتکال به خداوند متعال و به پشتوانه تکنولوژي پيشرفته روز جهان و تجربه خود در سی سال گذشته ما در زمینه محصولات توانبخشی برای جانبازان عزیز و معلولین حرکتی بخصوص کسانی که دچار ضایعه نخاعی هستند فعالیت داریم. مهمترین محصولات ما شامل ریجید ویلچر، تشک ویلچر و محصولات دیگری که در بهبودی معلولان نخاعی نقش بسیار مؤثری دارد میباشد.

˚درباره ما

درک میکنم

از آنجاییکه بنده خودم دچار ضایعه نخاعی هستم لذا درد و مشکلات عزیزانی که وضعیت من را دارند را به خوبی درک میکنم. با توجه به این مسأله ما بر آن هستیم که کالاهایی را عرضه نماییم که در زندگی کسی که دارای ضایعه نخاعی است نقش حیاتی دارد. در رأس این کالاها عرضه ریجید ویلچر میباشد. صادقانه عرض میکنم که فوائدی که یک ریجید ویلچر در زندگی یک نخاعی دارد بیشمار است(مقاله ما را در این رابطه بخوانید).

تحقیقات و مشاوره

بعد از تحقیقات فراوان، مشاوره با کارشناسان متعدد و تماس مداوم و مستمر با شرکتهای سازنده ریجید ویلچر موفق شدیم که با شرکت سوئدی پنترا (Panthera) ارتباطی خوب و صمیمانه برقرار کنیم. با توجه به اینکه مدیر مسئول این شرکت خود یک فرد قطع نخاعی است، و با عنایت به اینکه چند دهه تجربه در ساخت ریجید ویلچر دارند، اطمینان پیدا کردیم که محصولات این شرکت بسیار با کیفیت است.

لذا به دلایل زیر قصد داریم که بزودی ریجید ویلچرهای شرکت پنترا Panthera را به عزیزان معرفی کنیم:
01

کیفیت بالا

خودم شخصا این ویلچر را تست کرده و از کیفیت بالا، طراحی زیبا، و استحکام آن اطمینان حاصل کردم

02

تنوع و قابلیت ها

این ویلچر دارای تنوع و قابلیت های بسیار زیادیست و میتواند هر سلیقه ای را راضی نگه دارد

03

قیمت مناسب

قیمت آن نسبت به رقبای اروپایی خود مناسبتر است

04

تناسب

به نظر میاید که با شرایط اقلیمی و شهرسازی کشورمان برای تردد مناسب است

با ما تماس بگیرید

Menu